FİRMANIZI İNTERNETE TAŞIYALIM

Web Tasarım

WEB TASARIM


Türkiye’nin öncü web tasarım ,web yazılım ve Dijital Pazarlama firması olarak kuruma/kişiye özel, uzun vadede yarar sağlayan , arama motorları tarafından sevilen özgün web sayfaları tasarlamaktayız. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız , alanında uzman web yazılımcılarımız  grafik tasarımda sınır tanımayan grafikerlerimiz sayesinde sizlere eşi benzeri olmayan web siteleri tasarlıyoruz. Beklentilerinizi karşılamak amacıyla, sizleri profesyonel biçimde analiz ederek, sizler için en uygun web sitelerini oluşturuyoruz. Yaptığımız tüm işlemleri ve araştırmaları, web sitesinin dış görünüşünü tamamen sizlerin kullanıcılarına hitap etmesini planlayarak yapmaktayız. Sitenizin yani markanızın internetteki yüzünün kullanıcılarınızla doğrudan temas kurduğu yer web sitenizdir. Web tasarım yaparken, detaylı araştırmalar sonrasında kullanıcılarınıza maksimum hitap eden sitelerinizi tasarlıyoruz.

Web Tasarım Neden Önemli?

Web dizayn işleminin önemini anlamanız için, internetin dünya üzerinde bulunan en büyük ve en canlı pazar olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Webajansı olarak, sizleri bu canlı pazara girerken yalnız bırakmıyor ve sizler için gerek kurumsal, gerekse kişisel siteler tasarlıyoruz. Web tasarım için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web sitesi tasarımı yapılırken özellikle SEO dostu yazılımlar yapmaya dikkat ediyoruz. Aynı zamanda yaptığımız web siteleri tamamen mobil ile sorunsuz bir biçimde çalışacak şekilde web yazılım uzmanlarımız tarafından tasarlanmakta olup, mobilden de sorunsuz kullanıcı girişi web siteniz için mümkün kılınıyor.

Web Tasarım da Bizleri Tercih Etmeniz İçin 10 Sebep

Webajansı olarak orijinal ve özgün  tasarımlarımız sayesinde sizlere kaliteli tasarımın özgürlüğünü sunuyoruz. Web tasarım hizmeti için bizleri tercih etmeniz için sizler için bazı nedenler sıraladık;

  • Tamamen özgün web siteleri. Tasarımsal açıdan birbirine benzemeyen, örneği olmayan, sizler için dizayn edilmiş web siteleri tasarlıyoruz.
  • Mobil için uygun arayüze sahip internet siteleri oluşturuyoruz. Tasarladığımız web sitesinin  telefon tablet gibi cihzlarda bozulma yapmaması için responsive (duyarlı olarak )tasarlamaktayız. Web sayfanızı oluştururken, arka planda oluşabilecek muhtemel problemleri daha ortaya çıkmadan çözümlemeyi hedefliyoruz.
  • Sürekli destek almak bizleri seçmeniz için bir diğer unsurdur. Sayfanızın tasarımı yapılırken sizlerle iletişim halinde kalarak, dilediğiniz tasarımsal değişiklikleri anında uygulayabiliyoruz. Bu sayede düşlediğiniz en iyi web tasarım işini ortaya koyuyoruz.
  • Hedeflediğiniz kitleye uygun dokunuşları tasarımımızla birleştiriyoruz. Kitle analizi sonrasında, kitlenizin ilgisini çekebilecek modern yapıları sitenizin tasarımına ekliyoruz.
  • Olay sadece tasarımdan ibaret değil. İnternet sayfanızın arka planında bulunan kod parçacıkları zaman içerisinde güncelliğini yitirebilmektedir. Tasarımınız bittikten sonra, güncellemek istediğiniz yazılım olursa sizlere yardım için burada olacağız.
  • 7/24 saat sorunsuz çalışan projeler. Sitenizin ulaşımının sorunsuz olması için bizleri tercih edin.
  • Arama motoruna optimize yazılım. Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarında çıkmanız için uyguladığımız özel yazılımlarımız sayesinde, düşlediğiniz kullanıcılara ulaşmanız artık hayal olmaktan çıkıyor.
  • Dizayn teslim edilmeden önce gerekli tüm testlerin yapılması. Tasarımını yaptığımız sitenizin sizlere teslim edilmeden önce sorunsuz çalıştığından emin olmadan teslimatı yapmıyoruz. Bu sayede elinize site geçer geçmez sorunsuz kullanımı aktif olmuş oluyor.
  • Karşılıklı güven ortamının sağlanması. Yılları aşan tecrübemiz ve seçkin referanslarımız sayesinde güvenli tasarım almanıza olanak sağlıyoruz.
  • Siz beğenene kadar devam. Tasarımımıza sizler uygundur demeden son vermiyoruz. Web tasarım yaparken sizlerin görüşlerini önemsiyoruz.

Neden Bir Web Siteniz olmalı?

Dünya’da ve Türkiye’de internet üzerinden satışlar her geçen gün artıyor. Geçtiğimiz yıla oranla Türkiye’de e-ticaret hacmi %66 artarak 226 milyar liraya ulaştı. Bir web sitenizin olmaması her geçen gün artan e-ticaret hacminden payınızın olmaması anlamına geliyor. Burada yapmanız gereken kişisel/kurumsal özgün bir web sitesi açmaktır. Sizin sitenizi internette diğer markalardan ayıracak olan Web Tasarım özgünlüğüdür. Bu alan da Web Ajansı olarak size özgün siteler oluşturuyoruz. Şirketinizin internette olması müşterilerinizle daha yakın bir ilişki sağlayacak, bu sayede satışlarınız artacaktır. Burada alanında uzman çalışanlarımızla, müşterilerinizin isteklerine göre bir Web Tasarım yapıyoruz. Bu sayede kullanıcı dostu web siteniz marka bilinirliğini ve satışlarınızı arttırıyor.