Php Seo Uzmanı – Seo Uyumlu Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Php Seo Uzmanı – Seo Uyumlu Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Php seo uzmanı ile seo uzmanı kavramı arasında herhangi bir fark yoktur. Seo uyumlu web sitesi yapmak için herhangi bir yazılım dilinin uzmanı olmaya ihtiyaç yoktur. Seo danışmanı olan kişiler genellikle bir yazılım diline ihtiyaç duymazlar.

 

Seo Uzmanı Nedir? Seo Uyumlu Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Seo Uzmanı, arama motorlarının algoritmasını ve kurallarını iyi bilip, web sitelere iyi bir şekilde uygulayan kişilere verilen isimdir. Seo uyumlu web sitesi yapmak için php seo uzmanı, Google başta olmak üzere bütün arama motorlarına web sitenizi uyumlu hale getirebilmek için derin bir analiz yapar. Analizden sonra bir rapor oluşturur ve yol haritası çıkarır. Yol haritasındakiler düzgün bir şekilde uygulandıktan sonra siteleriniz arama motorları sıralamasında yükselişe geçer ve bununla birlikte hit sayınız, doğru orantılı olarak da geliriniz artar.

 

Seo Danışmanı

Seo danışmanı hangi sektörde yer alırsanız alın web sitenizin hitini artırmak adına sizlere birçok yol çıkarır. Bu yollar tabii ki de iç seo(on page) ve dış seo(off page) başlıkları altında dağılmaktadır. Php seo uzmanı olan bir kişi seo uyumlu web sitesi için öncelikle sitenizin içini arama motorlarına uygun bir hale getirir. Bu işlemlerden sonra da site dışı seo uygulaması yapılır. On page’i doğru hazırlanmış bir site Off page seo’yu da düzgün uyguladığı hit almama olanağı yoktur. Piyasanın en büyük web sitelerinin bile önüne geçmek mümkündür. Önemli olan işi doğru kişiye vermek ve doğru uygulama yapmaktır.